אודותינו

על חברת המפתח למשכנתאות

אנו בחברת המפתח למשכנתאות שואפים להגשים חלומות. מאחורי המציאות הנוכחית של חברה מבוססת בעלת פריסה ארצית ומוניטין, עומדת לה מטרה אחת גדולה, להשתמש בכוחותינו, בניסיוננו העשיר ובכישורנו המקצועיים לסייע לאנשים. עד לפני מספר שנים, 90% מרוכשי נכסים פנו לבנק בכוחות עצמם לקבלת משכנתא. בשנים האחרונות 40% מהרוכשים מלווים ביועץ משכנתאות וחוסכים עשרות אלפי שקלים!

ההבנה שאין חברה לייעוץ משכנתאות בפריסה ארצית שיכולה לתת מגודלה ומעוצמתה לכלל ולפרט, גרמה לנו לרצות לקום ולעשות מעשה. כמו סופרמרקט גדול שקונה ומוכר בסיטונאות, יכול למכור במחירים זולים בגלל הכמויות, כך גם אנו הבנו, שבעוצמה ובגודלה של חברה גדולה כחברתנו, המטפלת ב-500 תיקי משכנתאות בחודש, כפול מיליון בממוצע, יוצא שאנו עוזרים במימון כ-50 מיליון  ₪ בחודש. כתוצאה מכך שווה לבנקים להתנהל איתנו בצורה חסכונית ומהירה ולתת ללקוחותינו "מחירים" טובים לריביות. כך נמשיך להעביר אליהם עוד אלפי תיקים והרווח הוא של הבנק אך בעיקר שלכם, הלקוחות.

אנו, חברת המפתח למשכנתאות, שמנו לנו ליעד לתכנן את העתיד הפיננסי שלכם כי אנו עובדים אצל הלקוחות שלנו! יועץ המשכנתאות מהבנק – עובד בבנק, אנחנו עובדים אצלכם, למענכם! אנו נייצג את האינטרסים שלכם מול הבנק ונתכנן את המשכנתא בצורה חכמה, מקצועית, אמינה ובעיקר, שהמשכנתא לא תכבול אתכם. הסיפוק הכי גדול שלנו, הוא לגרום ללקוחותינו להיות משוחררים מעולה של משכנתא כשתנאי המשכנתא נוחים ומתאימים להם באופן אישי!

המוטיב שלנו כחברה הוא:

אנו מתנהלים כמשפחה אחת גדולה, אבא ואמא לשירותכם תמיד, לכל בעיה יש כתובת. יש לנו שירות אישי ואדיב במיוחד, אנו מכשירים את העובדים שלנו איך להתנהג נכון, המחירון קבוע. אנו מתחייבים לתשובות מהירות ולטיפול מידי. יש לנו את הידע המקצועי ואנו מקצועיים במשא ומתן עם הבנקים. המשכנתאות שיוצאות תחת ידינו הן המשכנתאות הזולות ביותר שיכלו לקוחותינו לקבל. ומעל לכל, הביטחון, כאשר לקוח יודע שבכל רגע נתון, וכל שאלה או בעיה יש למי לפנות, הוא מתמלא בשלווה ורוגע שאותם הכי חשוב לנו שתרגישו.

מרגשת אותנו העובדה שאנחנו מונעים מלקוחות לעשות טעויות. משפחה שהצליחה להגשים את חלומה ולקנות דירה, זו הגשמת חלומנו!

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: