איך תבחרו יועץ משכנתאות שיחסוך לכם הכי הרבה כסף?

מי מאיתנו לא חולם לקנות דירה? אף אחד לא אוהב לגור בשכירות. מי לא מחפש את העצמאות, ההרגשה המשוחררת של "יש לי בית משל עצמי".

אבל לא כולם זוכים לזה מיד. יותר נכון, מחירי הדירות מזנקים ועולים ומי יוכל לשלם את המחירים המופקעים. ישנם כאלו שמקבלים עזרה מההורים ומצליחים להגיע לסכום מספק עבור הון עצמי. אבל הרבה זוגות צעירים ומשפחות ברוכות ילדים גרים בשכירות למרבה האבסורד ומשלמים מדי חודש בחודשו סכום כסף נכבד לשוכרים. שלא לדבר על ההרגשה המלווה את השוכרים תמיד, ואם יום אחד בעלי הדירה יפנו אותנו, היכן נגור? אין שלווה ברוכה יותר מלגור בדירה שלכם. אבל אם אין ברירה, מתמודדים.

 

אם גם לכם אין דירה בבעלותכם ואתם גרים בשכירות, משרד הבינוי והשיכון מציע לכם עזרה

ישנו מיזם חדש הנקרא סיוע בשכר דירה לכל הזכאים. כל מי שאין לו בבעלותו דירה הרשומה על שמו והוא משלם כל חודש דמי שכירות. אם הוא עומד בקריטריונים הוא יוכל לקבל את העזרה.

אם אין לכם דירה ברשותכם, הסיוע יכול להיות לכם לעזר רב. שימו לב, אם תתחילו לשלם פחות על שכירות, תוכלו לשים כסף בצד ולחסוך כדי לרכוש דירה בעצמכם. 

תוכלו גם לקבל ייעוץ והכוונה ממשרד השיכון בטלפון *5442.

מי יכול לקבל עזרה מהמדינה בהוצאות השכירות?

  1. משפחות עם ילדים. זוגות בלי ילדים. הורה עם ילד.
  2. מוגבלים. בעלי קושי בראייה או עיוורים. מבוגרים שמשתכרים מקצבה. ניצולי שואה נכים ונכים שחיים על קצבה מהמדינה.
  3. מבוגרים. מבוגרים שמקבלים קצבת נכות. מבוגרים המקבלים השלמת הכנסה או קצבת שארים. 
  4. אוכלוסיות נוספות. עולה חדש, נשים מוכות, בעל או אישה בתהליך גירושין, הומלס, גברים המורחקים מבית, אסירים מבתי כלא, אנשים המחכים לגור במגורים ציבוריים. סטודנטים החיים עם אזרחים ותיקים.

רוצים לדעת עוד?

ישנם גופים שמהם תוכלו לקבל את כל המידע שתרצו לדעת. ראשית, משרד הבינוי והשיכון. כמו כן, מוקד סיוע ללקיחת משכנתא למבוגרים ומוגבלים במספר: *2310. רשות המיסים במספר 4954*. לשכת הרישום בטאבו 8653*. ייעוץ לאזרח 118. מענה ממשלתי בטלפון 1299.

אם אתם רוצים לדעת שאתם אכן מקבלים את כל מה שמגיע לכם בקשר לדירה שלכם, אנו במפתח למשכנתאות אשקלון מנוסים בתחום. אנו נעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם בצורה קלה, מהירה ונוחה.

השירות שלנו גם מורחב לתחומים נוספים. אנו מלווים לוקחי משכנתאות בדרך אל המשכנתא המיוחלת. גם אם קשה לכם להוציא משכנתא ואת נדרשים להלוואות חוץ בנקאיות, אנו מקושרים לכל הגופים המלווים וניתן לכם את כל מה שתצטרכו לבית שלכם.