איזה בנק הוא הזול ביותר עבור משכנתאות?

הכירו כלל חדש או ישן אך בכל אופן בסיסי ביותר, אין בנק אחד שהוא הזול ביותר, כל בנק הוא זול בתחומים מסוימים המיוחדים לו. לכל בנק יש את התחומים בהם הוא חזק יותר או מנסה לתת מעצמו יותר. אבל ישנם כן בנקים שמאשרים דברים מסוימים, יותר מאשר בנקים אחרים. יתכן גם שהם מורידים ביתר קלות את הריביות למשכנתא לדוגמא. 

בכתבה הבאה תקבלו השוואה בין הבנקים שנמסרה מבנק ישראל לגבי התחום המסעיר והמדובר ביותר. המשכנתאות. כך תוכלו להבין מה קורה בשטח בבנקים ותדעו היכן לקחת את המשכנתא העתידית שלכם.

מיהו הבנק המשתלם ביותר למשכנתאות?

אמנם כל מה שנכתב למעלה נכון מאוד. אבל יש כן בנק אחד שהוא הזול ביותר, בנק דיסקונט. כ 37% מהצעות המשכנתא הזולות ביותר שהתקבלו מקורן מבנק דיסקונט. אחריו עומד בתור בנק לאומי שממנו קיבלו 25% מהלקוחות משכנתאות זולות. מבנק הפועלים יצאו 19% של משכנתאות חסכוניות ומבנק מזרחי טפחות 13%. מבנק הבינלאומי יצאו 6% בלבד של משכנתאות זולות. 

שימו לב, הנתונים הם ממש לא מדויקים מכיוון שבנק מזרחי טפחות מאפיל על כולם וממנו יוצאות רוב המשכנתאות בארץ. לכן האחוזים לא ממש אחוזים מדויקים.  

לוקחים משכנתא? התמקחו עם הבנקים!

אל תחתמו מיד על משכנתא. תמיד תוכלו לנסות להוציא משכנתא זולה עוד יותר. עברו בין הבנקים השונים, השוו ביניהם, נסו להתמקח על הריביות, להוזיל אותן עד כמה שניתן. כל פקיד בנק רוצה לשכנע אתכם לקחת משכנתא דווקא מהבנק שלו מכיוון שזו עבודתו ועל כך הוא יקבל בונוסים והמשכורת האישית שלו תצמח. לכן, אם אתם מראים לו את הכיוון, שאתם יודעים על מה אתם מדברים  ואתם דורשים ריביות נמוכות יותר ואם לא תפנו לבנק מתחרה, הפקיד יאלץ להוריד את הצעות המחיר. רק כאשר תצליחו להוציא את הצעת משכנתא משתלמת ביותר שעדיין לא נתקלתם בה, תנוח דעתכם. התמקחות עם הבנקים יכולה להוזיל לכם את המשכנתא באופן משמעותי.

חברת המפתח למשכנתאות אשקלון כאן כדי לעזור לכם. אנו מתמחים במיוחד במתן שירות אדיב ומקצועי לכל מי שרק רוצה למצוא את עצמו עם משכנתא חסכונית וזולה.