אם אתם רוצים לסגור את המשכנתא שלכם לפני הזמן, הפוסט הזה יעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך!

בעיקרון, לסגור את המשכנתא לפני הזמן זה נשמע צעד הגיוני ופשוט. אבל זה לא ממש עובד ככה. יש תשלום יקר לזה. אם אתם רוצים לפרוע את ההלוואה שלכם לפני התאריך, אתם רוצים לגרום לבנק להפסדים. הוא תכנן לקבל את הרווחים מהריביות של כל השנים הבאות. פתאום אתם מנחיתים עליו הפסדים. מה עושה הבנק? הוא פשוט גובה לכם תשלום יקר על הפירעון שיפצה אותו על כך. וגם, גורם לאנשים לחשוב פעמיים לפני שהם יחזירו את ההלוואה. 

איך תסגרו את המשכנתא ותשארו עם הרווח הגדול ביותר?

הכינו נקודות יציאה רבות!

ישנם מסלולים במשכנתא שתוכלו לשלב בהן נקודות יציאה. מה זה נקודת יציאה? תאריך בו אפשר לפרוע את המשכנתא בלי לשלם על כך עמלות יקרות. כל מסלול משתנה יש לו נקודות יציאה ביום שהוא משתנה. אבל תוכלו לבקש לשלב נקודות יציאה נוספות. קחו בחשבון שמסלול בעל נקודות יציאה, עמלת הפירעון שלו גבוהה מאוד. אם כן תרצו למחזר או לפרוע את החוב לא בזמן, אתם תדרשו לשלם על כך ביוקר. וחבל. הכינו את המשכנתא שלכם מראש עם הנקודות הנדרשות.

תעריף יקר מאוד של עמלת פירעון!

ישנם מסלולים מסוימים בהם משלמים עמלות יקרות מאוד. לא כדאי לכם לשלב במשכנתא שלכם מסלולים כאלו בכלל. כמובן שלא כדאי לכם לפרוע אותם.  

תוכלו להשקיע את הכסף שלכם!

אם יש לכם במשכנתא מסלול בעל ריבית נמוכה מאוד, יתכן שלא כדאי לכם לפרוע אותו בכלל. עדיף לכם לקחת את הכסף שיעדתם לפריעת החוב ופשוט להשקיע אותו במקום אחר. כך מצד אחד לא תפסידו, כי ממילא אתם משלמים ריבית נמוכה ממש ומצד שני, תגדילו את הכסף שלכם ממקום אחר.

יש לכם מסלול זכאות?

אם אתם יכולים להיות זכאים למסלול זכאות, בדקו את זכאותכם. כל מי שמקבל ממשרד הבינוי והשיכון את האישור למסלול זכאות, המשכנתא שלו מקבלת הטבות מיוחדות ומשתלמות מאוד. הוא גם פטור מעמלות פירעון מוקדם. וזה כבר הבונוס הגדול. לכן, אם יש לכם מסלול זכאות ואתם רוצים לפרוע חלק או את כל המשכנתא שלכם, אתם לא צריכים לחשוב פעמיים. ברור שתוכלו לעשות את זה. למה לא להתפטר מחוב ומתשלום של ריביות?

רוצים לקחת משכנתא בצורה חכמה? מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם? כל מה שקשור למשכנתא שלכם, עובר דרכנו. חברת המפתח למשכנתאות אשקלון. חברתנו מתמחה במתן שירות מקצועי ואישי לכל מי שרק רוצה לראות את עצמו מסודר מבחינת המשכנתא שלו. אנו נעשה הכל כדי להוציא אתכם מרוצים ומסודרים ועם המשכנתא החסכונית ביותר.

הקליקו כעת ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות מנוסה.