האם הלוואת גרייס זו הלוואה משתלמת?

יצא לכם לשמוע על משכנתא גרייס? משכנתא גרייס זו תקופת חסד אותו מעניק הבנק ללווים שקשה להם לעמוד בהחזרי המשכנתא והם חייבים פסק זמן לנשימה. משכנתא גרייס זו אפשרות לדחות את תשלומי המשכנתא לתקופה של שנתיים מקסימום. ישנן 2 אפשרויות לגרייס. גרייס מלא וגרייס חלקי. אם תקחו גרייס מלא, אתם תשלמו את כל ההלוואה שלקחתם בתוספת הריביות לאחר שנתיים ימים, לעומת זאת, בגרייס חלקי, אתם משלמים מדי חודש את הריבית ואת הקרן תשלמו רק לאחר שנתיים.

משכנתא גרייס, איך זה עובד?

אם למשל יש לכם משכנתא ל 30 שנה ואתם רוצים לשלב תקופת גרייס, מחלקים את התשלומים ל 30 תשלומים. אמנם במשך שנתיים לא תשלמו את התשלומים. אז מתי כן? לוקחים את 2 השנים הללו ומחלקים אותן ל 28 השנים הנותרות. כך נוצר מצב בו ההחזרים החודשיים התייקרו מעט אבל לא באופן משמעותי מכיוון שהחלוקה היא ל 28 שנה. כמו כן, ישנה תוספת של ריבית על הגרייס. או שתשלמו אותה כל חודש במשך השנתיים. או שגם היא תתחלק במשך השנים הבאות אבל אז היא תהיה יקרה יותר.

משכנתא גרייס זו משכנתא יקרה?

מה שקורה זה שכאשר לוקחים משכנתא משלמים ריבית על ההלוואה. אבל אם לוקחים גרייס, משלמים שוב פעם ריבית. נוצר מצב אבסורדי בו משלמים ריבית בכפולות. לכן מדובר במשכנתא יקרה מאוד. ובכלל, אם תעשו גרייס מלא ולא תשלמו במשך כל השנתיים גם לא את הריביות, הריבית תהיה יקרה מאוד.

האם כדאי לכם לקחת משכנתא גרייס?

אם אין לכם כסף לשלם או שאתם עומדים לקראת תקופה כלכלית לא פשוטה, כדאי לכם באמת לקחת גרייס. למה? מכיוון שאם יקרה מצב בו לא תוכלו לשלם את ההחזר החודשי, הקנסות שתקבלו יהיו יקרים יותר. ובכלל, לא כדאי לכם להתחיל להסתבך עם הבנק. אבל אם לעומת זאת, אתם כן יכולים איכשהו להסתדר, וסתם מתחשק לכם לפרגן לעצמכם שלווה כלכלית. לא כדאי לכם לנצל את האפשרות הזו של גרייס. אמנם מדובר בתקופת חסד אבל זה לא חסד של אמת. הבנק מרוויח מכם ובגדול. אתם סתם משלמים יקר.  

אבל שימו לב, כל מקרה לגופו. ולכן, אם אתם לא בטוחים בעצמכם, פנו למומחים. מייעוץ לעולם לא מפסידים. אולי הוא יתן לכם פתרון זול יותר? אולי יהיו לו רעיונות חדשים שאתם לא מכירים? 

מחפשים דרך לקחת משכנתא חסכונית? רוצים לדעת שאתם מסודרים? מעוניינים למצוא גוף חיצוני שילווה אתכם עם המשכנתא שלכם? מצאתם את הכתובת. חברת המפתח למשכנתאות אשקלון כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו יעשו הכל כדי להביא אתכם למשכנתא חסכונית בלי לוותר על מנוחה כלכלית ואיזון בבית.

הקליקו כעת כדי לשריין לעצמכם פגישה עם יועץ משכנתאות מקצועי מחברת המפתח למשכנתאות אשקלון.