הרגע האחרון לקחת משכנתא עם תנאים טובים!

אם עדיין לא יצא לכם לקחת משכנתא, ואתם מתכננים לעשות את זה בתקופה הקרובה, מהרו לעשות את זה מהר! בשנה וחצי האחרונים, עם פרוץ מגפת הקורונה והתפשטותה בארץ ובעולם, חלו שינויים משמעותיים בתחום המשכנתאות. השינויים היו כמובן לטובת הלקוחות. מה שקרה בפועל, הביקוש לדירות ולמשכנתאות הלך וגבר ובנק ישראל החליט לעשות סוף לדבר. מבחינתו הגיע הזמן להוריד את ההטבות הרבות במשכנתאות. בשורות הבאות נפרט לכם על אילו הטבות מדובר, מה תוכלו עדיין להספיק ולמה גרמו ההקלות בריביות. קדימה!

הירידה בריבית עלולה לגרום לקריסת הבנקים

מי לא שמע על הירידה המשמעותית בריביות בעקבות משבר הקורונה. מי לא מיהר לקחת משכנתא, להשיג הון עצמי ולהספיק לקבל משכנתא חסכונית ומשתלמת? 

כולנו היינו שם. כל מי שרק תכנן לקחת משכנתא בתקופה הקרובה ושמע על ההטבות וההקלות במשכנתאות בעקבות המגפה המשתוללת ברחובות, ניצל את המצב ומיהר גם הוא להרוויח. מה שקרה כתוצאה מכך הפתיע והבהיל את בנק ישראל. מאות אלפי משכנתאות מסובסדות נלקחו במהירות. הבנקים כמעט קרסו, הביקוש רק עלה וגבר ואין מי שיגביל ויעשה סוף למצב. אמנם חולים שכבו כמעט מתים בבתי חולים, מבודדים התמודדו עם מצבים, מבוטלים מצאו את המשכורת המצומצמת בחל"ת, אבל כולם מצאו את הזמן והפניות למהר לקנות דירה ולקחת משכנתא בטרם יפסיקו ההטבות.

קחו בחשבון שהחל"ת והבידודים גם גרמו למחסור חמור בעובדים בבנק. כך מצאו את עצמם הבנקים לקראת קריסה טוטאלית של כוח אדם. כאשר אין מי שיתן מענה למצב. לא תאמינו אבל קרוב למאה מיליארד ש"ח התגלגלו בבנקים בארץ בשנה זו לטובת המשכנתאות שנלקחו. ומי יתן את השירות האדיב לכל אלו?! קשה היה למצוא עובדים חדשים שילמדו מהר את העבודה ויכנסו לעניינים. אלו שכן מתאימים היו בבידוד או חלו…

עכשיו זו ההזדמנות שלכם!

בתחילת החודש הודיע בנק ישראל כי הגיע הזמן לעשות סוף לביקוש האדיר למשכנתאות ולמפולת על הבנקים. מחירי הדירות רק עולים כל הזמן וזה לא פלא. אם יש ביקוש אז אין שום צורך להוזיל מחירים. בנק ישראל קבע כי בתאריך 01/10/21 יחולו שינויים בנתינת הלוואות הניתנות תמורת משכון נכס למימון הון עצמי לדירה נוספת. זה הזמן לתפוס הזדמנות בשתי ידיים. אם עדיין לא לקחתם משכנתא ואתם רוצים לקנות דירה נוספת בתקופה הקרובה, פנו עוד היום לאחד הבנקים לבקשת משכנתא. כל יום כאן יכול להיות גורלי.

איך עושים את זה?

פונים לחברת המפתח למשכנתאות אשקלון. מבקשים מיועץ משכנתאות מנוסה שיעשה את העבודה. יועץ משכנתאות כזה יעשה את כל התהליך במהירות וביעילות.

אנא קבעו לי פגישת ייעוץ ראשונית חינם עם יועץ משכנתאות מנוסה מטעם חברת המפתח למשכנתאות אשקלון