ישראלים שגרים בחו"ל ורוצים לקחת משכנתא על דירה בארץ? כאן תקבלו את כל המידע החשוב!

אם אתם גרים בחו"ל אבל אתם אזרחים ישראלים שרוצים לקחת משכנתא, המידע שכאן הוא בשבילכם. 

מי נחשב לתושב חוץ?

אם אתם גרים בחו"ל, ההכנסות שלכם בחו"ל ועברתם לגור בחו"ל, אתם נחשבים לתושבי חו"ל בגלל במרכז החיים שלכם הוא שם. ים כאן בשבילכם.

הידעתם? בשנים האחרונות תושבי חוץ רוכשים פחות דירות בארץ

  1.  הבנקים בארץ מאשרים ללווים חוצניקים אחוזי מימון נמוכים יותר.
  2. אחוזי הנדל"ן בחו"ל הרבה יותר משתלמים.
  3. המחירים בארץ נמצאים בעליה. אבל תמיד יש מי שצופה ירידה. לכן אנשים חוששים לקנות עכשיו ולהפסיד.

כמה אחוזי מימון תוכלו לקבל במשכנתא לדירה בארץ?

בנק ישראל לא מבדיל בין תושב ישראלי לתושב חוץ בקשר לאחוזי מימון. מבחינתו אתם זכאים לקבל אחוזי מימון כמו כל אזרח אחר. אבל הבנקים עצמם לא ממש מסכימים לזה. הם מוכנים לאשר רק עד 50% מימון. כי הם חוששים שבסופו של דבר אם חלילה לווה חוצניק יקלע לקשיים ולא ישלם את ההחזר החודשי, קשה יהיה לאכוף אותו מרחוק. והבנקים לא רוצים להכניס את עצמם לכאלו מקרים.

קחו בחשבון:

הבנקים בסופו של דבר כן רוצים אתכם. הבנקים אוהבים לקוחות אמידים. שווה להם להלוות לכם כסף. רוב רוכשי הדירות בארץ הגרים בחו"ל, הם אנשים אמידים המפרגנים לעצמם דירה נוספת בארץ כשבארץ דירה נוספת היא בגדר מותרות של ממש. לכן, הבנקים ירצו להלוות לכם וגם ינסו לסחוט ממכם כמה שיותר. הם ידרשו ריבית יקרה וידעו שאתם לא מספיק מכירים את החוקים ואפשר לגבות ממכם יותר כסף. מה תעשו? תפנו ליועץ משכנתאות מנוסה שיעזור לכם. 

יועץ משכנתאות ישראלי יעזור לכם בגיוס המשכנתא. הוא מכיר את חוקי הבנקים לעומק, הוא יודע מה מגיע לכם ומה אתם יכולים להוציא מהבנק והוא גם ידע איך לדרוש את זה. קוראים לזה משא ומתן. עם הבנקים עובדים עם ידע ועם כוח. צריך הרבה מאוד מידע ושפה של בנק כדי לדרוש מחירים וריביות זולות יותר. וכן צריך לדעת לדבר ולדרוש. רק יועץ משכנתאות מנוסה יוכל לעשות לכם את השירות הזה.

רוצים לקחת משכנתא על דירה בארץ ואתם גרים חו"ל?

בשביל זה אנחנו כאן. צוות המפתח למשכנתאות

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: