מחפשים קונה לדירה שלכם ולא מוצאים? השקיעו בהום סטיילינג!

כל מי שמחפש למכור את הבית שלו, רוצה למצוא קונה שיקנה אותה במחיר הגבוה ביותר. אף אחד לא רוצה להתפשר על המחיר. אם כבר הרבה זמן אתם מחפשים את הקונה הזה ועדיין לא מצאתם, הגיע הזמן שתשקיעו בהום סטיילינג. מה זה הום סטיילינג, איך עושים את זה, כמה כסף זה עולה? כל מה שתרצו לדעת בפוסט שלפניכם! 

מה זה הום סטיילינג?

הום סטיילינג פירושו עיצוב. הרעיון כאן אומר, בואו נשקיע בבית שלכם בלי לשפץ אותו. שדרוג הבית במינימום כסף. מכיוון שכאשר אתם עומדים למכור את הבית שלכם, הדבר האחרון שאתם רוצים עוד לעשות בו, זה להשקיע כסף כדי שהוא יהיה יפה יותר. מצד שני, כאשר בית מוזנח, מיושן או לא מתוחזק, אתם תפסידו על כך כסף כי הוא יוריד מהערך שלו בעיני הקונים. מומחים טוענים כי אם תשקיעו 3% מערך הנכס בשיפוץ, תרוויחו עלייה בערך הנכס ב 7%! לכן, הפתרון של הום סטיילינג הוא פתרון מוצלח בשבילכם. ולכל מי שכן גר בבית שלו ולא עומד למכור אותו אבל אין לו כסף לשלם על שיפוצים יקרים. 

בואו נלמד איך עושים את זה.

אז איך עושים את זה?

קודם כל, אם אתם לא כל כך מומחים בזה, עדיף שתזמינו איש מקצוע שיעזור ויכון אתכם במה להשקיע בהתאם למצב הבית שלכם. בשורות הבאות ניתן לכם כלים מקצועיים אבל כדאי לכם באופן אישי להזמין אדם שמבין בזה ויוכל להתאים לבית שלכם את ההשקעה הנדרשת. בכל אופן, גם אם תבצעו את הכללים הבסיסיים הבאים, תפיקו תועלת רבה. 

משדרגים את הכניסה לבית:

איך אומרים, הפתיחה מראה על כל ההמשך. או, אין כמו ההתחלה… גם בבית שלכם הכלל תקף. אם הקונים נכנסים לדירה וכבר בהתחלה הם מרגישים שהבית הזה נעים, יש סיכוי גדול שהם ירצו לקנות אותו. לכן, אם הדלת שלכם ישנה, השקיעו בטפט חדש. כסו את הדלת בטפט בצבע מרשים ועדכני. 

השקיעו בתאורה:

אחד הדברים שמשפיעים ביותר על האווירה בבית, זה התאורה. עברו על כל הבית ובדקו האם כל התאורה מאירה חזק ונעים. אולי כדאי להחליף חלק מהן באור צהוב יותר. אולי תחליפו לספוטים יפים ועדינים. 

מפנים את הבית מגרוטאות:

לכל בית יש את הפריטים הישנים במיותרים שכבר אין צורך בהם או שמשתמשים בהם פעם בשנה. את כל אלו הגיע הזמן לפנות. בכל אופן אתם מתכננים לעבור דירה ולא תסחבו אתכם את כל אלו. אבל עכשיו זה חשוב במיוחד מכיוון שכאשר קונים נכנסים לבית ורואים חפצים מיושנים, זה גורם לריחוק. ואתם רוצים לגרום להיפך. אתם רוצים למשוך אותם לבית הזה.

מחפשים עזרה עם המשכנתא לדירה החדשה? רוצים למצוא איש מקצוע שיעזור לכם?

הכירו את חברת המפתח למשכנתאות אשקלון. הקליקו כעת ואנו נשריין עבורכם פגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות מנוסה.