קיבלתם סירוב למשכנתא? רוצים לקנות דירה ולא יודעים איך? הכירו את תוכנית מחיר מטרה!

גם לכם זה קרה שפניתם לבנק לבקש אישור עקרוני למשכנתא ונתקלתם בסירוב? זוג צעיר שמקבל סירוב למשכנתא, מרגיש פיק ברכיים. מה בסך הכול הם רוצים?! פשוט לקנות דירה. זה הכול. וכמה לא פשוט. מתי מקבלים סירוב מהבנק? איך תוכנית מחיר מטרה יכולה לעזור לכם? הכל בפוסט שלפניכם! 

מתי זוג צעיר יקבל סירוב משכנתא בבנק?

ישנם כמה סיבות לקבלת סירוב משכנתא בבנק. אבל זוג צעיר שמקבל סירוב, זה בדרך כלל מאחת הסיבות:

  1. הון עצמי נמוך מדי. כדי לקנות דירה, הבנק דורש הון עצמי מינימלי של לפחות 25% ממחיר הנכס. זה אומר שאם הדירה שווה מיליון, תדרשו להביא לפחות 250,000 ש"ח. לא כל זוג צעיר יכול לעמוד בעלויות הגבוהות האלו. וזו אחת הסיבות לקבלת סירוב מהבנק.
  2. יכולת החזר נמוכה. זוגות צעירים לפעמים עדיין לא התמקמו במקום עבודה מסודר. אם ההכנסה החודשית לא מספיק גבוהה, הבנק חושש שלא תוכלו לשלם את ההחזר החודשי והוא יסרב לתת את המשכנתא. הבנק דורש הכנסה חודשית נקיה שהיא כפול 3 מההחזר החודשי. אם ההחזר החודשי הוא 3,000 ש"ח, ההכנסה חייבת להיות לפחות של 9,000 ש"ח.
  3. הסיבה השלישית שבגללה מקבלים סירוב משכנתא, זה בגלל התנהלות כלכלית לא תקינה. זה אומר שחזרו לכם צ'קים, לא עמדתם בתשלומים וכו'. זה בדרך כלל לא קשור לזוגות צעירים.

מה עושים?

קודם כל, פונים ליועץ משכנתאות. בדרך כלל אם קיבלתם סירוב משכנתא מהבנק, זה בגלל שלא פניתם לבנק בעזרת יועץ משכנתאות. יועץ משכנתאות מנוסה מכיר את הנושא לעומק וידע איך להגיש את התיק שלכם בצורה הנכונה. כך תמנעו בעיות ותרגישו בטוחים.

איך תוכנית מחיר מטרה תעזור לכם לקנות דירה?

במסגרת תוכנית מחיר מטרה אתם מקבלים הנחה של 20% מערך הנכס. זה אומר שהדירה תהיה זולה יותר. אבל יותר מזה, תוכלו לקבל מהבנק אחוזי מימון גבוהים יותר של כ 90%! ואתם תדרשו להביא "מהבית" רק 10%. כך תוכלו גם אתם לקנות דירה.

 אבל כמובן שזה בתנאי שנכנסתם להגרלה וזכיתם בדירה בתוכנית מחיר מטרה.

רוצים עזרה עם המשכנתא? מעוניינים להיכנס להגרלה של מחיר מטרה? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגשים חלום. הקליקו כעת ואנו נפגיש אתכם עם יועץ משכנתאות מנוסה שיקח על עצמו את התיק שלכם וידאג להצלחתם. כי בשבילנו, אתם בראש. אנחנו נעשה בשבילכם כל מה שצריך

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: