הבנק מסרב לאשר לכם משכנתא?

אחרי מרוץ של חיפוש אחר הדירה המוצלחת שתתאים לכם ביותר, מצאתם את הבית עליו חלמתם. הגודל מתאים לכם, המיקום, הקומה ואפילו הסגנון של השיפוץ הפנימי. החלטתם שאתם רוצים להתקדם הלאה לעבר חתימה על חוזה. לפני שאתם חותמים אתם רק רוצים להיות בטוחים בכיסוי לדירה וניגשתם לבנק לבקש אישור עקרוני. באמת שלא חשבתם שיש סיכוי שהבנק לא ירצה לעזור לכם לקנות את הדירה. אבל למרבה הפלא וההלם, הבנק ענה לכם בסירוב. הוא לא מוכן לאשר לכם אפילו לא באופן עקרוני הלוואת משכנתא. מה תעשו? למי תפנו? בשורות הבאות תקבלו את כל המידע איך יועץ משכנתאות למסורבים יעזור לכם לממש את חלומכם ולהגיע לרכישת דירה למרות הסירוב בבנק.

קודם כל, אל ייאוש!

גם אם קיבלתם סירוב בבנק זה ממש לא אומר שלא תוכלו לקנות דירה. כל כך הרבה אנשים מקבלי סירוב בבנק בגלל סיבות טפשיות. זה יכול להיות חוסר הבנה ואם הם רק יתקנו וישנו משהו קטן, הבנק כבר יאשר להם משכנתא בכיף. אמנם לפעמים הבנק יודע מה שהוא אומר וכן יהיה מורכב להוציא משכנתא ללקוח מסובך, אבל בדרך כלל כל אחד יכול. זה פשוט עניין של מקצועיות. צריך להבין בזה.

למי תפנו אחרי סירוב בבנק?

אם אתם רוצים לתקן את הנורה בסלון שנשברה, למי תפנו? לכלבויניק שעושה לכם תמיד עבודות שונות בבית. או לחשמלאי מנוסה? הבחירה היא שלכם. אם הנורה בסלון יקרה לכם ואתם לא רוצים שאולי הכלבויניק יסתבך איתה, לא תפנו אליו. חשמלאי מנוסה ודאי יעשה את העבודה בצורה מקצועית יותר ואתם תהיו רגועים.

כך גם כאן, ישנם יועצי משכנתאות רבים מוצלחים מאוד. אבל הם מתאימים למשכנתאות רגילות. המומחיות שלהם היא להשיג לכם את המשכנתא החסכונית ביותר. אבל אם יש לכם בעיה רצינית והבנק לא מוכן לתת לכם הלוואה, כדאי לכם לפנות ליועץ משכנתאות המיוחד למסורבים. הוא בטוח יעשה טוב יותר את המלאכה. וכך גם אתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים.

רוצים לקבל משכנתא למרות הסירוב בבנק? אנחנו כאן בשבילכם. צוות המפתח למשכנתאות אשקלון. הכירו את המומחים שלנו. בצוות שלנו תמצאו גם יועצי משכנתאות מומחים למשכנתאות מסורבות. כאן תקבלו את השירות האישי הטוב ביותר כאשר אנו שמים דגש על דיסקרטיות ומקצועיות.

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: