רוצים לצמצם את סכום המשכנתא ולקחת הלוואה מקרן השתלמות?

כל מי שקצת בקי בהלוואות יודע כי הלוואה מקרן השתלמות היא אחת ההלוואות הזולות ביותר. כאשר רוצים לקחת משכנתא מהבנק, ומחפשים דרכים להוזלת המשכנתא, כדאי לחשוב גם על הכיוון של הלוואה מקרן השתלמות. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע לגבי הלוואות מקרן השתלמות. האם ומתי הן ריווחיות ומה באמת כדאי לעשות.

מה קורה בקרן השתלמות?

  1. בקרן השתלמות תקבלו הלוואה של ריבית פריים.
  2. קרן השתלמות נזילה תהיה ממונפת עד 80%.
  3. קרן השתלמות שאינה נזילה תהיה ממונפת עד 50%.
  4. תוכלו להלוות מקרן השתלמות גם בהלוואת בלון.

למה כדאי לקחת הלוואה מקרן השתלמות?

הפרמטר הראשון  בלקיחת הלוואות, היא הריבית אותה משלמים על ההלוואה. כאן בקרן השתלמות תוכלו לקבל את הריביות הזולות ביותר בשוק שלא תקבלו בשום מקום אחר. הלוואה מלאה בריבית פריים זהו מחיר זול מאוד לריבית. ההבדל בין הלוואה כזו למשכנתא רגילה מהבנק יכול לעמוד על עשרות אלפי שקלים! 

ומה עוד? אל תדאגו, הכסף שלכם ממשיך לקבל תשואה. אתם לא מפסידים אותו כי אתם מלווים את הכסף ומחזירים.

למה לא כדאי לקחת הלוואה מקרן השתלמות?

אם אתם רוצים לקחת הלוואה מקרן השתלמות, אתם צריכים להיות בעלי יכולות כלכליות גבוהות. מכיון שאת הכסף תדרשו להחזיר תוך 7 שנים. כאשר במקביל אתם משלמים גם את ההחזר החודשי של המשכנתא שלכם. כמו כן, הכסף שאתם מלווים מהקרן, זהו כסף של השקעה. ( כן, אל תשכחו שקרן השתלמות זו השקעה) לכן, אם וכאשר יקרה משהו להשקעה הזו, אתם תפסידו בכפליים. למה? מכיון שאתם גם תדרשו להחזיר את הכסף לקופה. וגם הקרן שלכם תהיה דלילה. 

מה ההכרעה?

זה ממש תלוי מאוד. אי אפשר להכריע באופן כללי בלי להכיר את המקרה שלכם באופן ספיציפי ומפורט. אבל אם אתם רוצים לקבל תמונה כללית, בגדול, אם אתם יכולים לקחת משכנתא על סכום כסף קטן ולשלם אותה במשך מספר שנים לא ארוך, עדיף לכם לקחת משכנתא רגילה וזהו.הבנק יתן לכם ריביות יחסית זולות כי לסכום נמוך לתקופה קצרה הוא מתחשב.

אבל אם אתם כן צריכים הלוואה גדולה ואתם לא יכולים לשלם אותה בשנים ספורות, כנראה שכן כדאי לכם להיעזר בהלוואה מקרן השתלמות שתוזיל עבורכם את ההלוואה. בכל מקרה, חובה להתייעץ עם יועץ משכנתאות מנוסה שיעזור לכם להחליט. אל תשכחו שמדובר בהחלטה משמעותית מאוד העתידה להשפיע על כל חייכם הכלכליים. חשוב להשקיע מאמץ בהחלטה ולא לפעול בפזיזות.

רוצים לדעת עוד? מחפשים דרך לקבל את ההלוואה הזולה ביותר? חברת המפתח כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו יעזרו לכם לקבל את המשכנתא המתאימה לכם ביותר. מתוך מטרה לתת לכם להמשיך את החיים ברוגע ובשלווה ובד בבד לשלם את ההחזר החודשי הזול ביותר שניתן. כי בשבילנו, הרוגע הכלכלי שלכם שווה הכול.

הקליקו כאן לפגישת ייעוץ חינמית!